Toto je objekt systému MBI.

MBI (Management Byznys Informatiky) je portál obsahující zobecněná řešení v řízení provozu a rozvoje IT, resp. podnikové informatiky.

Pokud máte zájem získat více informací o tomto objektu (vazby na další objekty, přílohy, apod.), ale i získat mnoho dalších užitečných materiálů, můžete tak učinit ZDE / (registrace je bezplatná).

Aplikace : Věstník veřejných zakázek
Věstník veřejných zakázek
Kód aplikace, nástroje

Standardní kód aplikace v MBI.

:
AB42AXGO
Autor

Jméno a příjmení autora

:
David, R., Košař, S., Filipčík, J. (KIT, VŠE)
Tvůrce, řešitel, aplikace, resp. nástroje

Tvůrce, řešitel, aplikace, resp. nástroje

:
NESS Czech s.r.o.
Popis, obsahové vymezení

Účel a základní obsahové vymezení aplikace, k jakým manažerským rozhodnutím aplikace slouží.

1. Věstník veřejných zakázek - obsahové vymezení aplikace

Věstník veřejných zakázek je webovým portálem pro uveřejňování základních informací o veřejných zakázkách, které jsou zadávány v souladu se zákonem č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách. Uživatelům je umožněno vyhledávat ve zveřejněných zakázkách fulltextem , dle data, dle evidenčního čísla, dle předmětu zadávacího postupu zadavatele atd. Uživatel taktéž může vyhledávat jednotlivé údaje o zadavatelích VZ, kteří pomocí věstníku zveřejňují své VZ. Uživatel může provést zveřejnění zakázky na základě schváleného formuláře.

2. Funkcionalita aplikace

Základní funkcionalitou věstníku je evidence jednotlivých zadaných veřejných zakázek, které jsou přiřazeny k jednotlivým organizacím. Ve věstníku je dále možné registrovat nového uživatele, přihlašování konkrétního uživatele na základě jeho mailu a hesla. Do systému je možné zadávat aktuality, zprávy a novinky o provozu věstníku.

3. Odkazy na demo a další zdroje

Věstník/